Виж само едно мнение
  #1  
Стар 12th August 2012, 22:48
Vakata Vakata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 1
По подразбиране Как да тренирам тарся съвети

Така тренирам от 1 година и половина в домашни условия и лостове и бягане бях пълен и тренирах и свалих 25 кила в момента сам 85кг на 18 години 183
така в нас тренирам така 5 серии с 2 гири 6кг на 1 серия по 60 вдигания последните 2 серии с по 50 също така правя странично дигане с тях 4 серии по 45 пъти и лицеви 9 серии по 20 на 1 серия като на последните 3 правя по 15 също след това правя коремни обикновени 4 серии по 50 на серия или 2 серии по 100 и след това с дигане на крака 2 серии 1 серия 50, 1 серия 100 това ми е за деня и така тренирам през ден обаче след този ден ходя на лостовете там правя 4-5 серии на лоста набиранки 4-5 серии помпички и след това ходя да бягам правя по 5 до 8-9 обиколки на стадиона с нормално темпо според вас прекалено ли се натоварвам и ако да можели да ми помогните за програма как да тренирам и искам да си увелича раката и да уформя добре плочките (бицепса-трицепса) защото сега като че ли ми е спаднала даже нз от това че нетренирам правилно ли е или нещо бъркам ? иначе се храня добре по 4 пати и гледам да приемам повече протеини , не взимам никакви добавки.

Последно редактирано от Vakata : 12th August 2012 на 23:30
Отговори с цитат