Виж само едно мнение
  #1422  
Стар 30th March 2011, 22:20
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

da, на 4-я ден....незнам по обратния път към варна дали ще си мислиш за камий, дано не си мсилиш за камий в последствие.....казвам го не като заяждане, а съвет, и то не защото аз харесвам д-р заякова най-много, а защото ХИРУРГ НЕ СЕ ИЗБИРА В СЛУЧАЯ СПОРЕД ПАРИТЕ !!!
аЗ ЛИЧНО изчаках още половин година , за да събера разликата до цената във варна, и съм сигурна,че ако от бързане и опит за спестяване на 2000 лв тогава, сега щях не само да съжалявам, а да търся нови 8000...........Така ч епомисли, не бързай....Ако нямаш парите, ТО НИКОЙ НЕ Е УМРЯЛ БЕЗ ЦИЦИ !! По добре изчакване и отлагане, но не и ГРЕШЕН ИЗБОР - цената на грешния избор е много по-висока, половината форум може да ти го потвърди....не ми се връща назад да чета кой си избрала, така че аКО искаш можеш пак да споделиш....НО ВЪВ ФОРУМА има само няколко момичета, платили рязко по-ниски цени, и те са при живко кънев, който ако трябва да коментирам ще звуча.......не много добре.....така че запазвам коментарите за себе си.............освен това 2-3 момичета - доволни и никакъв друг отзвук ???? хм......абе много сте лекомислени понякога,честно.....без да звучи като обида.....Помисли си, при мен това,че нямах парите още в началото ми спести грешния избор !!!!!!! и все пак - това е само моето мнение....гърдите и парите - твои ! така че стискам палци и успех !!!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!