Тема: Снимки
Виж само едно мнение
  #416  
Стар 28th December 2016, 23:55
vikitoSt vikitoSt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alex7 Виж мнението
Сега ще ви обясня по какво се познава добрата ринопластика .Значи освен успешното премахване на проблема(ако има такъв) поради който се сте подложили на операцията,носът трявба да изглежда естествено и да не се познава ,че е имало такава. В българия почти всички хирурзи ги правят като по калъп къси и вирнати на горе с неестествена извивка на върха,поради тази причина аз лично мога да позная от 10 метра като видя такъв свински нос.Гледам снимките и не вярвам на очите си, вие на това казвате хубави носове.Аз съм мъж и ще ви разкжа моя случай с две ринопластики.На първата се подложих след сбиване,иначе носът ми си ми харесваше.За първата поради прибързаност се натресох при "доктор" Сердев и от прав мъжки нос какъвто имах получих чип,къс с дебел връх.След това дълго търсих при кой хирург да си направя повторна операция, като изискването ми беше да прилича на предишният ми нос ,като си мислих ,че няма как да стане понеже Сердев доста го беше скъсил.Втората операция си я направих при доцент Венцислав Цветков шеф на унг във ВМА и мога да кажа,че отново имам прав мъжки нос,удължен което не вярвах ,че може да стане и най-важното стои естествено.Аз лично бих ви препоръчал тизи хирург ,не се саморекламира никъде и няма частна практика ,оперира във ВМА.Добър е в по оправянето на поразиите на другите и до колкото знам има повече операции на носове от всички пласатични хирурзи взети заедно.Пазете се от тези който се рекламират усилено.
Алекс, Цветков само удължени, мъжки носове може да прави. И аз, от него, получих такъв. Нищо че съм момиче. Цял живот ще го проклинам!

Последно редактирано от vikitoSt : 28th December 2016 на 23:57
Отговори с цитат