Виж само едно мнение
  #15  
Стар 25th January 2012, 19:14
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Съгласна! Но не става въпрос за публично публикуване. Когато обвиняваш хората, че не са те предупредили да на правиш грешка, еми престраши се да се обосновеш поне на ЛС. Иначе защо го правиш? Нали твърдиш, че искаш да помогнеш на останалите да направят по-добър избор?

Мен също ме е срам, признавам си. Момичетата, на които съм пратила снимки ще потвърдят, че бюста ми (особено преди оп), е далеч, далеч от понятието "красив". Със сутиен съм правила секс, но що се е касаело до този форум, съм пращала снимки на всеки, който е поискал. Нали за взаимопомощ става въпрос?
Да не говорим пък за ринопластиките ми, чийто албум е публичен! и там на нищо не ме мяза..... Срам ме е, но си загърбвам суетата, защото наистина искам и да помогна, ако мога.
Да, на лични със сигурност няма проблем, тъй като всеки си избира дали и на кого да изпрати въпросните снимки. Казвам само, че едва ли са много жените, които биха качили снимки на гърдите си снимки във форум със свободен достъп. Има хора, които положението им в обществото не им го позволява. Всеки сам си решава за себе си.
Ако целта на жената е да и повярват, може би би качила или изпратила снимки на определени хора.
Отговори с цитат