Виж само едно мнение
  #25  
Стар 25th February 2010, 12:22
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aliz
Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Уринарният тест винаги може да те излъже. ...........

Както каза Пини, уринарния можеш да му вярваш само ако ти покаже две черти (при лиспа на бременност това не може да се случи)...............................
Не съм съгласна с това, защото на една приятелка теста и показа положителен резултат, а не беше бременна, след време на мен ми се случи също,и след това, когато наистина забременях не повярвах на теста. Питах лекарка и тя каза, че е възможно няколко дни преди да ти дойде цикъла теста да отчете положителен резултат, без да си бременна, защото малко преди цикъл хормоните в тялотото ти се объркват... Не съм сигурна дали е така, първо защото в такъв случай винаги трябва да се чудиш бременна ли си, или ти идва, а и защото когато забременях тази, същата лекарка до 8мата седмица не можа ми потвърди, че е така.... Та незнам дали е така, но факт, че ми се случи теста да е с две черти, а да не съм бременна
Или са ти слагали Прегнил, или си била бременна, но не ти се е задържал оплоденият ембрион, или теста ти е бил боклук. Почети из Бг-мамма, "Проблемно забременяване" и си помисли как на тези няколко хиляди жени все им се падат от еднолентичковите уринарни тестове...
Отговори с цитат