Виж само едно мнение
  #95  
Стар 22nd March 2010, 04:55
theresnonick theresnonick не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 3
По подразбиране

,хайде щом се е развила така темата ще споделя и моя проблем касаещ тази сфера... Разбира се.... веднага идват размреите. Аз съм собственик на едва скромните 12,5см с 13,7 обиколка... и повярвайте ми с такива красиви момичета съм имал шанса да преспа и винаги съм се дърпал и отказвал зареди тези притеснения... годините са ми 18, а плановете ми са да си направя първо такава операция, а чак след това да приема целия срам и позор. ^^ Защото съм малко или много горделив и таквоа изживяване ще ми сасипе настроението за няколко седмици... ^^ Ехх късметлии сте вие жените, че нямате такива проблеми ^^ също така имам парите за операцията за щастие почнах да изкарвам честни пари още от 16 годишен правейки татуси и в тях не е проблема също така съм изчел и доста литература относно интервенцията. И така сигурно никога няма да разберем ние мъжете дали размера има значение защото вие сте толкова загрижени и искате да ни успокоите, че не може да ви вярваме за което.
Също така тезата които защитават жените, че е важно какво можеш да правиш, а не колко е голям също е проблем... Защото трябва да се престреша да практикувам... ^^ И така сегашната ми приятелка ми се чуди как не съм изобщо заинтересован от тези неща защото тя е от момичетата които "не са готови". А това на мен хич не ми пречи зареди мойте психически, физически проблеми... бля,бля,бля... И така ще съм безкрайно щастлив от няколко женски коментара. ^^ Лека вечер.
Отговори с цитат