Виж само едно мнение
  #98  
Стар 23rd March 2010, 11:03
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

theresnonick, притесненията ти са основателни. Не си мисли, че и на момичетата им е безразлично как ще ги възприемете. И те си имат своите малки тайни. Неразбираемо за мен е, защо младото поколение мъже имат проблеми от този род. Или винаги ги е имало, а аз не съм разбирала. Ще ти дам за пример мен и съпруга ми. Преди много години,когато се срещнахме и двамата бяхме на по 17 години. Първият път, когато се "престрашихме" бяхме на почти 18 и на двамата ни беше за първи път. Колкото се притесняваше той, толкова и аз. През ума ми не минаваша да му гледам размера! Вероятно и той не се е сетил да ми измерва вагината. Влечението, което изпитвахме един към друг компенсираше всичко останало. Та мисълта ми е следната... ако поработиш върху това се стремиш да срещнеш момиче, което да не те кара да мислиш, дали би му допаднал размера на члена ти, а да те възприеме като едно цяло - като външност, интелект, излъчване и т.н. ти самият няма да обърнеш внимание на това, когато решиш да правиш любов с нея. Дано разсъжденията ми не ти се видят крайно несъвместими с днешното мислене.
Отговори с цитат