Виж само едно мнение
  #42  
Стар 5th April 2008, 13:52
Macinka_vn Macinka_vn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sesito_man
Малко смях:

Миналата година лятото попаднах на Ахтопол.Трябваше да спя в една стая с приятелка на мойто гаже, която ми е и колежка.Когато ни видя двамата, хазайката каза, че няма проблем ако искаме да съберем две легла.Тогава колежката каза: Няма нужда, той много хърка, искам да съм по-далече. Хазайката отвърна:Няма нищо мойто момиче, то се свиква.Аз се научих и вече 20 години си спя до моя.

Така, че ако няма резултат, предлагам да се проведе един курс при хазайката от Ахтопол, за жените на които хуркането им пречи.В крен случай.
Като изчетох вашите постове по въпроса се успокоих поне,че не само ние спим разделени със съпруга ми точно по тази причина.И за двама ни това е неприятно,но неизбежно.Вече 11г. е така,преди това обаче теглото му беше в по-нормални граници,след като напълня доста се появи този проблем.Освен това баща му също много силно хъркаше,но свекърва ми беше свикнала и не й пречеше.Аз обаче не мога да си представя как ще свикна,след като ние не можем една вечер да изкараме заедно без да си пречим взаимно,защото той макар че хърка невероятно силно само докато си помръдна било ръка или крак и ме усеща и даже ми говори,казва,че още не е заспал,а пък хърка като змей.И в крайна сметка пак си се местя в другата стая,че да се наспим като хората.Проблема е като отидем на почивка,защото и тампони не ми помагат.Ще взема от този спрей да си пръска само докато сме на хотел,за да има по-дълготрайно действие,защото както виждам ефекта му е временен.Иначе ще следя темата и даже ще се заинтересувам за тази апаратура в УНГ клиниката във Варна,може пък да му помогне това.
Отговори с цитат