Виж само едно мнение
  #329  
Стар 13th May 2011, 13:21
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче Виж мнението
Гледам отдавна не пише никой тук, но силно се надявам да получа отговор .Оттоците до кой месец трябва да спаднат напълно, минаха вече 2 месеца от риното ми , но все още имам подуто не е дразнещо но не мисля , чв е нормално! Връхчето ми още е чуствително на допир, но пък много си го харесвам и ме е страх да не падне надоло, не е работено по него, само по гърбицата ми , но ако ще пада това връхче до кой месец би трябвало да стане това ? Засега е непроменено...ей такива са ми чуденките ще се радвам някой да ми се отзове
Не знам ангелче,но аз съм още подута, а вече почвам 3 месец така,че не мисля че трябва да се притесняваш. Аз след четвъртия ще почна да се притеснявам ако имам още отоци че док каза вече към четвъртия месец носа ми щял да получи приблизително окончателната си форма.
Мен ме притеснява че едната ми странична кост е по-изпъкнала от другата ама все още се надявам ,че е оток(въпреки че е твърдо на пипане).
P.S:Препоръка от мен вземи си крем с арника на мен ми помогна за подутините съжелявам даже,че не си го взех по-рано
Отговори с цитат