Виж само едно мнение
  #7  
Стар 17th May 2011, 08:37
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
Мания ти е,защото нямаш такава кожа.Моят съвет-прегледай се в клиника,където си знаят работата.Не да се моткаш по дерматолози,които ще ти пишат рецепти с всевъзможни антибиотици и най-различна медицинска козметика,нито по гинеколози,които само при вида на кожата ти биха ти изписали контрацептиви-ОГРОМНА ГРЕШКА.
Изследвания на хормони и/или ендокринолог
Относно грима-хубаво е да го няма хич,но ако се налага се налага да отделиш много пари за добър фон-дьо-тен,който е точно за такъв тип кожа и се грижи за нея-аз поне знам само 2 такива-SISLEY и BOBBI BROWN.Тъй като в бг няма от вторите ти е нужен на Сисли и пудрата им,които са със средно покритие,но не стоят като маска.Адски леки и ефирни продукти,които не съдържат парабени и тия гадни неща,които ги има в останалата козметика.И забрави за ексфолиантите!Нужна ти е мека,измиваща пяна и пак на Сисли бих се спряла,защото са натурални с ботанически и всевъзможни растения .АКо нямаш финансова възможност за Сисли,можеш да се разровиш в този сайт за Органик И био продукти:
http://www.zoya.bg/shop/%D0%9B%D0%B8%D1%86%D0%B5.7
Има един крем,който само др.Денкова в Есте Клиник го предлага-РЕТИН А,който върши чудеса върху проблемна кожа.
В клиника с удоволствие бих се прегледала, въпреки че ще ми се изсмеят на проблемите просто тези порички , който има ВСЕКИ един нормален човек , мен ме дразнят това е ....Иначе обмислям или солариум или хим.пилинг за да се позамаскират и да нямам грижи ? Кое според вас е по добре и дава резултат ? Имам матов природен тен , за солариума ще е добре, но съм само на 20 год. и мисля че ми е рано за хим,пилинг ??? А към Мариска, конкретно бих искала да ми дадеш координати на клиниката за която говориш, ако реша нещо поне да знам , че е проверено ! Колкото до ФДТ аз предпочитам направо да го спра, ако намеря друг начин, като едно от горе посочените....
Отговори с цитат