Виж само едно мнение
  #7  
Стар 16th February 2013, 15:43
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bokos Виж мнението
Ще ти го обясня по следния начин искам да се изкажат и други мнения относно сегашните консултации, операции на хората които сега им предстоят или сега са им минали.. позитивни негативни доволни недоволни такива неща не да слушаме едни и същи защото наплива от хора при него адски продължава за това !1
Ето ти едно мнение на новооперирал се:

Здравейте на всички! От дълго време чета форума, следя мнения и реших също да изкажа моето и да бъда полезна с това ,което аз събрах като впечатления от ринопластиката при професор Джамбазов. Знам що за решение трябва да вземе човек преди да се подложи на такъв вид манипулация, а вече знам и рисковете ,които крие тя.
...Та моята операция беше на 11.12.2012, премахнахме гърбица и изправяхме преграда или ринопластика+ септопластика .
Професор Джамбазов е невероятен човек спокоен, земен, консултацията преди операцията беше на 16.06.2012г. и всъщност премина за около 20 минути. Много бързо разбра какво искам отговори на въпросите ми и съответно и аз веднага взех решението той да ме оперира. Каспела е на ниво, сестрите и лекарите също.
Като цяло операцията не е сложна или прекалено тежка, НО ефекта от нея проличава след време. Това,което ще видите след свалянето на лонгетата може изобщо да не съответства на това,което ще виждате в огледалото много дълго време, а и на очакванията Ви. Пиша това на 2-рия месец от операцията и съвсем отговорно мога да кажа че се получи едно прилично калциране, точно там ,където лонгетата беше най - стегната(в най-горната част на носа). Другото неприятно нещо е изкривеният ми амфас. Причината е неправилно поставената лонгета на първата седмица след операцията. Тук грешката най-вероятно е моя ,може би трябваше да се върна в кабинета и да помоля да ми я поставят отново веднага щом забелязах, но реших да се доверя на преценката на д.Филипова, а и живея на 100км. от Пловдив.
Съветът ми е следния: помислете много добре преди да се подложите на ринопластика. Естествено както във всяко нещо трябва и известна доза късмет. При мен явно е липсвал, тъй като аз платих около 2000лв за нов нос с гърбица малко по-нагоре от старата и изкривен амфас. В крайна сметка ще ми се наложи да живея с това произведение на пластичната хирургия до кая на живота си, тъй като не смятам да се подложа втори път на корекция ако това е правилната дума за тази манипулация.
Обичайте се такива каквито сте и мислете преди да рискувате.
Отговори с цитат