Виж само едно мнение
  #9  
Стар 16th February 2013, 17:32
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ачелия Виж мнението
Ами аз мога да споделя впечатления засега единствено само от консултацията!Имах насрочена дата за 13.10.2012,но поради отсъствие на професора,тя се състоя на следващия ден-14.10.Имах час за 14.30,но подранихме,тъй като не сме от Пловдив!За съжаление нашето присъствие по-рано въобще не беше наложащо,тъй като професора закъсняваше и хорта с часове от сутринта все още чакаха да влезнат.Беше много изнервено,защото трябваше да изчакаме първо да влезнат чакащите преди нас,които са с раннни часове и физиологични проблеми(тъй като ние за ринопластиката сме един вид по желания-това не се счита за проблем) и след това останалите!Кабинетите за преглед бяха два-в единия беше д-р Филипова,а в другия д-р Димитров,а Джамбазов "тъчеще на два стана",в смисъл че двата кабинета са с преходна врата и той влиза ту в единия,ту в другия,за да прегледа пациентите.Влизахме по двама,както обясних,в различни кабинети,първо те преглежда Димитров или Филипова,след това идва Джамбазов и той да те прегледа и да те пита какво точно искаш да коригираш,след това ти дават час за операция(ако желаеш),казват ти цената(2500-3000) и си бегаш!Аз успях да влезна в 19 часа!Това със закъснението при вас може да не се получи,защото иначе ви очакват много нерви и главоболия!!!Надявам се,че бях достатъчно изчерпателна как протича една негова консултация!!!
П.С.-Консултацията беше около 15 минути,а с професора се видяхме за 5минути!!!
Значи е било лудница лелел д; и сега април ще ти е операцията надявам се след това да споделиш дали си доволна как е преминало колко дни си била там абе следоперативни неща защото това е хубаво да го знаем понеже и аз трябва да пътувам до пловдив и ще бъде доста ахъ ..
Отговори с цитат