Виж само едно мнение
  #27  
Стар 7th June 2014, 10:27
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Така е, както хората ти казват (ако вече не е твърде късно за тоя отговор). Септопластиката се покрива изцяло от ЗК и който иска повече пари, значи е шарлатанин. Пари допълнително може да ти поиска, ако ще прави ринопластика и то вече са възможни 2 варианта, единия легален (скъп) и един документално легален (практически нелегален, но по-евтин, тоест сещай се, да не го пиша).
Едиственото, което виждам при теб е, че имаш малка нужда от септопластика и леко повдигане и намаляване на връхчето, за да стане перфектен носа, но... Български хирург с добри връхчета... още не съм виждал! Признавам си, не съм се ровил по тая тема от няколко години, може и някой вече да се е научил...
Джамбазов доколкото знам от няколко години оперира доста по-рядно, тъй като стана някакъв шеф в Хирургиите на Пещерско шосе и няма физическата възможност да оперира както преди. Затова си мисля и че практически малко се е откъснал. Разбира се, това не значи, че няма да постигне добър резултат, но все пак човек трябва да си има едно на ум!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат