Виж само едно мнение
  #2509  
Стар 27th November 2011, 12:58
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pimcidinci Виж мнението
Вчера докато бях в банята на лявата инплантанта е обърна но наполовина и формата която придоби беше отвратителна !!!!! От шок в първият момент само гледах и след това леко с движение на ръката незнайно как я наместих.Ще ви се стори ,че ви разказвам филм ,но сега се питам какво следва от тук насетне?

Направо се хващам за главата,и първото което ми идва на ума е финансовата страна на нещата,а второто задължително ли е втора операция или може на се извърши стесняване на джоба със манипулация?
Е, сега, чак пък операция? Не мисля, че е нуждо. Не съм сигурна, но мисля, че Теда беше писала, че се случва при нея (обръщане на единия имплант), най-вече защото спи по корем (предварително се извинявам на Теда, ако съм сбъркала) и въобще не ставаше и дума, че е нужна операция - импланта пак си се намества и така. Схващам, че ще е доста стресиращо да се види това, но паниката никак не помага.
Ох, тук трябва редовно да има някой, дето знае много, че при такива спешни стресови ситуации е кошмарно никой да не ти отговаря нещо конкретно. Вярно, че си имаме лекари, ама и аз съм от тези, дето не я ползват тази опция.