Виж само едно мнение
  #706  
Стар 27th January 2012, 17:22
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
...
Емико, не всички са избрали ПИПките заради подмяна и по-ниска цена. Аз познавам някои момичета, които не са гледали цената, а са се доверили на лекаря си, който им е препоръчал ПИП като най-добри. Тонев е абсолютен рецедивист в това !

НГ каза - с Евросиликон ще струва 2700Е, а с ПИП-3200Е. Докторе, кои да избера? Ами...Ако е Евросиликон е Опела, ПИП е Мерцедеса на импланта - ти избирай. И нали се сещате, че 500Е повече, не са ми били излишни. Парите за мамопластиката съм ги събирала от заплати и даже се наложи да доизтегля малко от кредитната карта. Но... като ще го правя - да е с "най-доброто"!!! Той беше продавача, взел е комисион от продажбата на имплантите - аз J&D Медикалс не ги знам, ПИП още по-млако. Като купя развален продукт от магазина, го връщам в същия магазин, не на производителя - после те да си се оправят по веригата!!!
А вече защо и как съм избрала НГ е друга тема - като овцете и аз (не мога да намеря емотката, дето си удря главата в стената) - зор за една седмица да реализирам дългогодишна мечта.
И точно така - обществото няма да ни подкрепи (дори ние помежду си не се подкрепяме) нЕкви си силиконки - кой ни е бил да си ги слагаме. Как пък можаха Франиция, Венецуела, Германия да заемат някаква позиция, а ние... патки, сори ...
Отговори с цитат