Виж само едно мнение
  #707  
Стар 27th January 2012, 17:23
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Така е, Миссс.
Ако преди 7 години бях се оперирала при Н.Г. (тогава котка ми мина път), сега и аз щях да се тюхкам какво да правя, по простата причина, че тогава нямах никакво понятие от марки и т.н. Но когато преди три години попаднах в този форум, първото нещо което категорично реших е, че ако слагам изобщо някога импланти ще са МакГан, независимо че са най-скъпите. През това време доста от момичетата, които сега се жалват, също четящи този форум, избраха ПИП заради тази безплатна подмяна, все пак съм жив свидетел на случващото се тук, четейки почти всеки коментар. Не казвам, че всички затова са го направили, но голяма част от тях.
Н.Г. и Тонев имат най-голям брой пациентки с ПИП, но как да им се сърдиш, като освен лекари в случая те са и търговци. След като производителя дава гаранция за качество и продукта се предлага в цял свят, що да не си гледат и бизнеса (такива са законите в пазарната икономика, гониш максимално голяма разлика между приходи и разходи). Явно в техните среди се е знаело повече (май само Ильо през годините го е споделял публично), иначе нямам обяснение защо Тепавичарова, Заякова, Ильо.....почти нямат пациентки с ПИП. Но останалите, освен за добри бизнесмени за друго не можем да ги обявяваме, камо ли за рецидивисти.
Отговори с цитат