Виж само едно мнение
  #844  
Стар 3rd February 2012, 09:33
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Не знам доколко ще ви помогне моя пост, но си мислех, че може би не е добра идея на мълча.

Аз ходех при Дилова на профилактични прегледи (на УЗ, мамограф се прави на цица, която можеш грубо казано "да сложиш на тезгяха", т.е. да е достатъчно голяма...) далеч преди да сложа импланти. Всъщност Дилова - предвид малкия ми бюст - ми каза, че ако се реша да слагам импланти, да отида при Тепавичарова (цитирам я: "при мен идват дефектните бюстове, от Тепавичарова нямам нито една пациентка с проблем"). Така и направих, преди 7 години. Профилактичните прегледи на гърда с имплант Дилова ги прави на специален УЗ, много добре се вижда и на екрана, и на снимката кое къде е. Дилова обясни, че подмускулния имплант вдига жлезата и я прави по-достъпна за скриниране от УЗ. За единия куриоз, понеже във форума се твърдеше, че нямало пълно подмускулно поставяне, имало било само частично (а не ми се разпитаваше Тепавичарова), аз разпитах Дилова, и тя показа, че съм с пълно подмускулно ...

Понеже не съм писала отдавна - аз съм с McGhan 255 сс (сутиените ми са чашка Д вече...), от 2005 г, и досега не съм имала грам проблем, с годините станаха още по-естествени. Когато с Тепавичарова избирахме марката импланти, тя внимателно ми обясни плюсовете и минусите на различните производители, аз се спрях на най-безопасните и най-анатомичните.

Дано на някой да съм помогнала.
Отговори с цитат