Виж само едно мнение
  #3197  
Стар 17th February 2019, 04:24
Hell96 Hell96 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте на всички,

От много време искам да си направя ринопластика. Толкова е трудно избирането на доктор.. вие знаете за какво става на въпрос. Както и да е, след доста обширно търсене се спрях на Емре Илхан. Когато той беше дошъл на консултации в България се срещнах с него, но той ми каза, че съм нямал нужда от операция. Аз никога не съм си харесвал носа, винаги съм бил подиграван заради него и е очевидно, че е крив, с увиснал връх и е дълъг за лицето ми. Обезкуражих се защото много бях харесал работата на доктора, но реших да потърся друг доктор щом той не желае да ме оперира. След известно време попаднах на Нихат Кая (благодарение на Фатме тук от форума). Попитах за цената и се оказа сравнително достъпна - 2000 евро. Разгледах инстаграм страницата му и видях някой доста добре направени носове, което ме окуражи. Когато обаче написах в интернет за доктора почти никаква информация не открих. Фатме ми изпрати "единственото" нещо което успя да намери за него, което е около 1 страница дълго и е на турски но това беше всичко. Пробвах в какви ли не сайтове, но просто за този човек няма почти никакви мнения и оценки. Тъкмо когато помислих, че съм открил своя доктор всичко пропадна. Когато изпратих снимките си на Фатме да ги препрати на доктора, той видя същия проблем в мен който аз самия си виждам, което малко ми вдъхна доверие. Не знам как Емре Илхан не видя тези неща, но както и да е... Въпросът ми е, дали има някой от вас, който да има повече информация за доктора (Нихат Кая) или да се е оперирал при него? В инстаграм има много добри резултати на повечето доктори, но то е ясно, че няма да публикуват неуспешна операция. Струва ли си да се рискува с нещо толкова сериозно и скъпо....Аз винаги си правя проучването за каквото и да било, но в този случай информацията е доста оскъдна, а това е много важно. Моля да споделите информация ако имате за него и също така ако желаете да кажете как избрахте своя доктор и какви са най-важните неща за който гледате когато ги избирате?
Отговори с цитат