Виж само едно мнение
  #3200  
Стар 26th February 2019, 17:56
Hell96 Hell96 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 9
По подразбиране

Minimouse - Благодаря за отговора. Разликата при теб е очевидна и положителна! При кого се оперира и колко ти излезе цялото това пътешествие? Винаги има риск, така е, но как да се доверя на някого при условие, че дори не мога да комуникирам директно с него поради езиковата бариера, а трябва през асистенката му... В интернет снимките могат лесно да бъдат манипулирани, за това ми е много трудно да избера при кого да се оперирам. Иначе това за брадичката не знам... имам чувството, че го казват на почти всеки. Четох в доста форуми - някои бяха чуждестранни и доста хора са били посъветвани от техните доктори да си коригират брадичките. И на мен ми беше казано от Илхан, че моята има нужда от корекция. Аз лично си я харесвам и няма да я пипам. Гледам снимки в интернет преди/след и понякога тази малка корекция може да те направи да изглеждаш много по зле, но успех каквото и да решиш и моля ни дръж в течение относно това как се развива носът ти (:


Khaleesi - а ти при кого се оперира? Не знам как е изглеждал преди, но сега е ок. Да, малко му липсва форма, но според мен ще се променя още. Дори и така да остане резултатът не е зле. Вероятно не е каквото си искала, но за жалост няма 100% гаранция, че ще се получат нещата както желаем. Може ли снимка от преди операцията?
Отговори с цитат