Виж само едно мнение
  #2  
Стар 26th April 2011, 15:34
Аватара на velislavakr
velislavakr velislavakr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 3
Thumbs up Ето я и моята история

искам да изкажа , свойте благодарности кам доктор Георгиев , за това което ,направи за мен ,,,,ето и самата историа ...
казвам се Велислава Крумова , работя в студио косара като фризиор
неотодавна си направих . пластична операциа за оголемияване на бюст , в Турция, причината , да го направия беше , недоверието ми в докторите ,тук в БГ . и така направих , го
варнах се тук в БГ и проблемите започнаха , вдигнах , температура , беше ми лошо , отделно болката беше ненормално жестока.един познат се сварза с доктора по тел. в 9 вечерта и му обияснил горе- долу. след това лично тои ДР.Георгиев , ми позвани на мобилния , след като моя познат му беше дал номера ... това което ми каза ,,, след като поговори с мен , ме оспокои и се разбрахме да отида веднага на сутринта при него .саответно успиях и да заспия ,,
след прегледа на сутринта ,, диагнозата ми беше некроза ,,,,,това ми прозвуча доста страшно , но доктора ме успокой , след прегледа питах
какво далжа а тои каза НИШТО ,,,, аз попитах е как така ???/тои каза
НЕ ВСИЧКО НА ТОЗИ СВИАТ Е СВАРЗАНО С ПАРИ "и така два месеца ме лекува ,през ден бях там , излизаше и от операций .за да ме погледне до каде са стигнали нештата , ДВА МЕСЕЦА БЕЗ ПАРИ ,,,,, това е наи малкото ,, а отношението което получих от него ,и от целият му екип .беше НЕВЕРОИАТНО ..... И ТАКА СЕГА САМ ЗДРАВА И С ИМПЛАНТИ ,, БЛАГОДАРЕНИЕ НА ЕДИН ПРЕДИМНО ЧОВЕК , А СЛЕД ТОВА ГОЛИАМ СПЕЦИАЛИСТ ,,,,,,,,,,,,,,,,,БЛАГОДАРИА Д-Р ГЕОРГИЕВ .....
Отговори с цитат