Виж само едно мнение
  #2252  
Стар 31st July 2011, 17:00
silvylove silvylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katerina27 Виж мнението
Ухх , на мен ми е двойно по-трудно да си избера при кой да се оперирам , защото искам ринопластиката и отопластиката да ми ги направи наведнъж и да забравя повече за тези глупости. Не знам как варират цените за отопластика , но 600-650лв си е нищо.Проблемът е ,че не знам как се справя Джамбазов. Пък и за ринопластиката се колебая при него ли , при друг ли ... Направо луднах
здравей, аз също съм на твоето положение сега. решила съм да си направя и двете операции и то наведнъж. след като ще седя вкъщи толкова много нека поне да не е само за 1 нещо. досега от това което изчетох съм сигурна,че ринопластиката ми ще я направи доц. Джамбазов, но за отопластиката не знам на кой да се доверя, но доколкото прочетох доцента има в екипа си друг лекар, който се занимава с отопластиките и по мнението на други форумки е добър. от това, което изчетох ми стана ясно също,че отопластиката си е операция но не е много много сериозна, така че е не мисля, че ще се наложи да се търси специален хирург за нея. а малко извън темата- ще може ли някой, който има информация какви точно са метидите при операцията на носа и на ушите. какжо представлява затвореният и отвореният метод и кой е по-добрият,а и джамбазов кой метод предпочита. колкото и да съм чела никъде не намирам описание на методите. един мой приятел ми ''обясни'' (доколкото може да ти обясни един мъж) че затвореният метод е през устата и се реже небцето а отвореният си е през ноздрите?моля ви обяснете ми вие,защото това което той ми каза е ужасно :Д
Отговори с цитат