Виж само едно мнение
  #2253  
Стар 31st July 2011, 17:46
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silvylove Виж мнението
здравей, аз също съм на твоето положение сега. решила съм да си направя и двете операции и то наведнъж. след като ще седя вкъщи толкова много нека поне да не е само за 1 нещо. досега от това което изчетох съм сигурна,че ринопластиката ми ще я направи доц. Джамбазов, но за отопластиката не знам на кой да се доверя, но доколкото прочетох доцента има в екипа си друг лекар, който се занимава с отопластиките и по мнението на други форумки е добър. от това, което изчетох ми стана ясно също,че отопластиката си е операция но не е много много сериозна, така че е не мисля, че ще се наложи да се търси специален хирург за нея. а малко извън темата- ще може ли някой, който има информация какви точно са метидите при операцията на носа и на ушите. какжо представлява затвореният и отвореният метод и кой е по-добрият,а и джамбазов кой метод предпочита. колкото и да съм чела никъде не намирам описание на методите. един мой приятел ми ''обясни'' (доколкото може да ти обясни един мъж) че затвореният метод е през устата и се реже небцето а отвореният си е през ноздрите?моля ви обяснете ми вие,защото това което той ми каза е ужасно :Д
Извинявай,но преди да задаваш подобни въпроси-помисли малко!И какво значение има по кой метод си?!Ако това ще те успокои аз съм по отворения.А що се отнася до отопластиката-недей да я подценяваш.В много от случаите след оперативната намеса и определен период от време ушите отново се връщат в изходно положение.Може би четейки това ще си помислиш,че се заяждам,но това не е така!Съвсем добронамерена съм и съм склонна да ти помогна с каквото и както мога,на понякога въпросите ти са наистина твърде инфантилни.....
Отговори с цитат