Виж само едно мнение
  #2255  
Стар 31st July 2011, 21:10
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Според мен Джамбазов предпочита отворения, чесно казано аз го предпочитам също. Също както при циците имаш опции през зърното, през мишницата и под гърдата. Разрез под гърдата дава възможност за по-голяма видимост, по-прецизна работа, по-лесно позициониране на джобовете. НО и по-голям белег.
По същата логика отворения метод при риното се предпочита когато случая е "по-особен" , а при вторични, третични т.н... отворения метод е задължителен.

Последните ми две ринопластики са по отворения метод, два разреза имам на различни места - само аз си ги виждам. С времето цвета се слива с кожата и просто нищо не остава.
Каквото и реша да си правя, винаги бих предпочела да избера метод, който максимално ще улесни хирурга да си свърши перфектно работата. След няколко неуспешни операции, човек идва до заключението, че белезите при тези интервенции са най-малкия проблем.

Оставете хирурга да си прецени как да работи! Ако е казал, че не предпочита да прави рино и ото в едно, значи има причина. Иначе колко е лесно да ви вземе двойни пари за кратко време, ползвайки една упойка и един екип?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат