Виж само едно мнение
  #2256  
Стар 31st July 2011, 22:35
silvylove silvylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Извинявай,но преди да задаваш подобни въпроси-помисли малко!И какво значение има по кой метод си?!Ако това ще те успокои аз съм по отворения.А що се отнася до отопластиката-недей да я подценяваш.В много от случаите след оперативната намеса и определен период от време ушите отново се връщат в изходно положение.Може би четейки това ще си помислиш,че се заяждам,но това не е така!Съвсем добронамерена съм и съм склонна да ти помогна с каквото и както мога,на понякога въпросите ти са наистина твърде инфантилни.....
Ако съм задала някакви ''глупави въпроси'' съйалявам, но всички останали ''умни'' въпроси вече са зададени и това беше нещото, което исках да попитам,но чвно не съм намерила правилният начин да го изразя. А що се отнася до това, че написах, че отопластиката не е мн сериозна операция, си права,че си е доста важно нещо, просто колкото и странно да е аз самата се опитвам да се самоубедя, че няма да боли много и няма да е много страшно. съжалявам отново за въпроса,но искам да питам вас,защото знам че можете да ми помогнете
Отговори с цитат