Виж само едно мнение
  #8  
Стар 16th June 2009, 10:54
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Лейдис, да не ви стряскам, ама спортът по-скоро ще ви върне апетита към храната, отколкто обратното . Забързва метаболизма все пак . Факт е обаче, че след тренировка грам не ми се яде, ама то е от умората... Като попремине тя обаче, друго става . (лягайте да спите тогава, не знам само как ще се справят трениращите сутрин )
Аз ще се похваля, че от почти 3 седмици ВСЯКА сутрин съм на велото . За мен това е нечувано постижение. Никога не съм спортувала. Надявам се да продължавам да съм сериозна и да увеличавам продължителността и интензивността на тренировката. Стигнала съм до 40 мин. засега. Взимам 1 г. ел-карнитин 40 мин. преди това и се чувствам добре от това . Въртя на ниска степен, гледам да поддържам мин. 70 rpm, изминавам 17 км. за това време, горя 380 ккал. уж, а и не качвам особено пулса - о/о 120 удара в мин (на 27 години съм).
Много ли е зле? За съжаление, това е, което мога да направя за момента, но се старая и се надявам на по-добри постижения в близко време . Резултат виждам и това ме надъхва .
Правя и по малко упражнения с гири вечер.
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат