Виж само едно мнение
  #9  
Стар 27th June 2017, 15:28
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Пределно ясно е това за съвършенството, не е нужно да се коментира дори, за това така го написах за богатството. Но аз пък да не би да съм описал съвършена жена, споменал съм дори само основни критерии, а има и толкова много други, за които може би ще се наложи да се прави компромис.

Мисля дори, че съм описал една нормална жена, която за разлика от друга част от жените води здравословен начин на живо и спортува.

Инак като гледам други мъже как се държат със приятелките/жените си определено ми се показва самочувствието и пък най-важното вече са ме оценили като мъж и отношение и то стойностни жени, въпреки, че не съм богат.

Най-големият проблем при другите мъже, като изключим насилниците, а за жалост има доста такива, които тормозят жените си, но и други които не са в тази група допускат една много голяма грешка. Грешката е, че не дават нужната свобода на жената/приятелката си, понякога даже почти винаги това е свързано със патологичната ревност.

А когато ограничиш един човек и го задушаваш, това е най лесният начин да съсипеш една връзка. Повечето мъж не дават нужната свобода, но и при жените го има. Това е много пагубно, все пак една връзка се гради на доверието, всяко едно ограничение означава, че нямаш доверия на любимият си човек.
Отговори с цитат