Виж само едно мнение
  #3296  
Стар 17th March 2014, 10:34
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ами то всеки режим пропада, като си върнеш старите хранителни навици. Не се ли пренастроиш до живот - ще си умреш дебел, нещастен и гладен.
Това със здравословното хранене е много разтегливо понятие. Няма единна мярка и универсална рецепта. Лично аз за себе си признах "Зоната". Първо това е режим много солидно обоснован и на базата на много експерименти. Не съм виждала друг режим, който така изчерпателно да дава конкретика в храненето. Пък и я проверих на свой гръб. Работата не беше само в килограмите. Имам отвратителна глава - боли ме или от кръвно, или от мигрена, или от шип, може и от невралгия, или ей така, от само себе си за разкош. Докато бях на "Зоната", не съм пила ни едно хапче - ни обезболяващо, ни за кръвно. Бях почнала да вдигам захар - оправих се. Даже болежките в гърба и кръста спряха да ме тероризират по обичайния си начин. Не че минаха напълно,(няма как да стане със защипани нерви), но поне не бяха силни и някак си бях по-раздвижена. Но за съжаление този режим просто не е за всеки. Иска голямо слугуване, солидна доза егоизъм по отношение на семейството и... пари. Така че просто не можах да продължа. Но ако вие сте моми, млади при това, препоръчвам ви го. Обаче прочетете книгата (оригиналната, не българската добавка), чак тогава ровнете в Интернет.
Отговори с цитат