Виж само едно мнение
  #1  
Стар 18th January 2006, 22:00
44DE8 44DE8 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: VVE
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до 44DE8
По подразбиране Спорт и Култура

Случвало ли ви се е някога докато сте в залата и тренирате някой да доде при вас с думите "ей пич, знаеш ли че аз права тук преди теб". Случвало ли ви се е да питате 4 човека дали използват даден уред преди да го подхванете вие ? А колко често ви се случва вас да не ви питат, а просто да ви изчакат да си направите серията и да се бутнат. Незнам за вас, но на мен ми прави впечатление. Колко по-лесно щеше да е ако хората си разтоварваха уредите и прибираха тежестите....щото табелката "Моля след тренировка прибирайте тежестите по местата им" има точно толкова ефект, колкото и "Моля задължително провеждайте тренировките си с тениска или кърпа!!!"... много поздрави на потния чичка с гордото шкембе и тениска на кръста... Въобще имат ли място в СПОРТА ЗАЛА хора, които ги мързи да си преместят дъмпела и затова го ритат до желаното място ?!? "Аз Кро, аз прави бицепс с 40"..... фрааас дъмпела на земята от половин метър.. "Аз як". Ако не кажа "здрасти" и "лека работа" човека дето бачка в залата няма дори да ме погледне.
Хайде сега си представете, влизате в залата, посрещат ви със "здрасти, как е? ще дигаме ли?", чака те свободен уред (не щото няма хора, а просто защото е разтоварен), хвърляш око към дъмпелите, виждаш кой е тук и кой го няма и си правиш сметка за 20 минс напред. Тренираш и почиваш спокойно, щото знаеш че като отидеш да пиеш вода и се върнеш тежестите ти ще са на място и няма да губиш време да търсиш, да слагаш, да връщаш... Колко хора биха дали още левче за да го имат това... аз бих. Обаче и 20 да дам пак ше е същото, независимо дали е в залата, на спирката или на опашката в супера.
Какво мислите вие за културата в нашите спортни зали ?
Отговори с цитат