Виж само едно мнение
  #14  
Стар 4th February 2011, 14:49
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

[quote="Thomi"]
Цитирай:
Първоначално написано от elica.rumenova
Да ти кажа честно май зависи и от това колко си глезена
Имам приятелка ,която 1 месец лежа от болка а е с надмускулни...

Първата ми операция беше с надмускулни импланти и болката и дискомфорта бяха несравнимо по-големи в сравнение с подмускулното поставяне миналата година, независимо от разпространеното мнение, че подмускулното боляло повече!!! При мен беше точно обратното. Да не говорим за чувството за тежест, което при подмускулното изчезна още първата или втората седмица, за разлика от надмускулните импланти, които ме прегърбваха до последно. Така че глезотията няма отношение към болката и дискомфорта.



И след двете си операции се върнах след 3 седмици на работа, работата ми е на бюро . Не можех да вдигам папките, внимавах да не се ударя в някой шкаф, и много странно - дори и телефонната слушалка като се опитах да я задържа между главата и рамото, без участието на ръката, и мускулът ми се съкрати и подскочи така, че слушалката ми падна! Това и други подобни движения с напрягане на мускулите на гърдите и ръцете и досега са ми неприятни и ги избягвам, 9 месеца след подмускулното поставяне. Не съм лигла, просто нещата след една операция няма как да са същите като преди нея! Но търпи бабо за хубост .
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат