Виж само едно мнение
  #16  
Стар 4th February 2011, 16:05
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Glesanka



И след двете си операции се върнах след 3 седмици на работа, работата ми е на бюро . Не можех да вдигам папките, внимавах да не се ударя в някой шкаф, и много странно - дори и телефонната слушалка като се опитах да я задържа между главата и рамото, без участието на ръката, и мускулът ми се съкрати и подскочи така, че слушалката ми падна! Това и други подобни движения с напрягане на мускулите на гърдите и ръцете и досега са ми неприятни и ги избягвам, 9 месеца след подмускулното поставяне. Не съм лигла, просто нещата след една операция няма как да са същите като преди нея! Но търпи бабо за хубост .
Глезанка, докато си щадиш мускулите да не ги напрягаш няма да се оправят нещата. Трябва да ги ползваш тези мускули за да ги подържаш в кондиция и най-накрая импланти-мускули да се нагодят.
В началото и аз правех така с идеята, че ще ми е по-добре, но уви. Мускула се отпуска и след това дори при малко натоварване имаш чувството, че всичко е много по-тежко.
След толкова месеци не би трябало да им стане нещо на импланитите при напрягане на мускулите, така че недей да си ограничаваш движенията.
Отговори с цитат