Виж само едно мнение
  #17  
Стар 7th February 2011, 16:53
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
Глезанка, докато си щадиш мускулите да не ги напрягаш няма да се оправят нещата. Трябва да ги ползваш тези мускули за да ги подържаш в кондиция и най-накрая импланти-мускули да се нагодят.
В началото и аз правех така с идеята, че ще ми е по-добре, но уви. Мускула се отпуска и след това дори при малко натоварване имаш чувството, че всичко е много по-тежко.
След толкова месеци не би трябало да им стане нещо на импланитите при напрягане на мускулите, така че недей да си ограничаваш движенията.
Вероятно си права, но аз съм много препатила с неуспешни операции и отдалече се пазя да не си навлека някоя неприятност и да не си повредя гърдите, защото после няма да си го простя ! Като например спя САМО по гръб, задължително със спортния сутиен, къпя се със сутиен, когато правя някакви упражнения, засега само за краката, слагам по 2 сутиена, да не говорим, че грубото пипане при sex е табу . Имам чувството, че моите цици са най-паянтовата конструкция в цялата вселена и затова така много ги щадя. Може и да не е правилно, но като знам какви мъки са ми коствали и колко пари на вятъра хвърлих, и колко още ми предстои да се мъча и плащам, та се плаша дори от сянката си .
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат