Виж само едно мнение
  #59  
Стар 4th June 2011, 10:18
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena69 Виж мнението
Eййййй,ама много се дразните,когато някой изрази свободно мнение!!
В случая,Танева просто показа какво я дразни,и не е използвала толкова силно обидни епитети,както вие се опитвате да ги изкарате.Ами как се нарича,мъж,който няма с какво друго да изпъкне освен с инструмента си?!?!?!Дори не мисля,че се е "засегнал",напротив трябва да й е благодарен,че му беше показано как да НЕ се държи с момичетата.
Я,кажете,комплексарщината в днешните младежи трябва ли да се толерира?!?!?
Дори и да определяте изказванията на Танева като сарказъм,аз не виждам нищо лошо в това,особено когато е на МЯСТО и ТОЧНО казано.
Истината е,че след нейните постове,започва поредица от обиди и агресия - по нейн адрес.
Милена, въпреки ,че воювахме с теб (и мисля, че е крайно време да заровим томахавката) няма как да не се съглася с това твое мнение, което е абсолютно правилно. Сега някой ще се намери да ме иронизира как се включвам с думите - напълно съгласна, но не ме интересува. Нищо лошо не каза Танева в първия си пост, напротив изказа се много точно, такова комплексарско изпълнение според мен не бива да се толерира. И да, понякога трябва да се скараш на такъв човек, за да може да си вземе поука. Ако вникнете в постовете на Танева, изписани и по други теми ще видите, че те са много верни.Критиката понякога е доста градивна. А и ми се вижда пълна безмислица, някакъв младеж пуска някакъв пост и всички тук се хванахте за гушите - глупаво е.Я вземете се усмихнете и не си хабете нервите за простотии, живота в БГ е доста напрегнат та да си хабим нервите и тук за глупости.
Отговори с цитат