Виж само едно мнение
  #15  
Стар 21st January 2014, 22:33
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Не ви изчетох до край, но ще си изкажа моето мнение. Съгласна съм с Джеси относно това, че на момичетата им става тъпо, защото си мислят, че не му е достатъчно добре. Аз много добре познавам това чувство. Като жена ще кажа, че когато мъжа свърши бързо, въпреки че той се притеснява от това, аз го приемам като комплимент към мен, защото явно съм се справила много добре. Когато свършва по-бавно, винаги, ама винаги си мисля, опа нещо не е както трябва, нещо не му е хубаво, не се справям. Какъвто и да е секса и с оргазъм за мен и без мисленето не мога да го спра и това е. Отначалото се случва да се разгорещим и да не мисля, но в един момент прещраквам.
Имах едно гадже дето толкова се беше вживял, че свършва бързо, че започна да взима някакви добавки за бавно свършване. Но не ми каза. Е клатене един час. Един път, втори път и след втория път му казах, че за известно време няма да правим секс и явно има някакъв проблем. Да ми каже какво не правя както трябва и какво не му харесва или просто с мен не му се получава. Бях се почувствала страшно зле. Тогава той ми призна , че взима добавки. Категорично му ги забраних.
Така че разбирам много добре проблема на момчето с бавното свършване и тревогите на жените поради този факт. Ако те се убедят, че проблема не е в тях, тогава по-продължителния секс наистина ще е едно голямо удоволствие и за двамата.
Психологическата страна на нещата е много важна и точно тя е проблема в много отношения в секса и връзките въобще. Явно не само аз съм от мислещите момичета по време на акция .
Отговори с цитат