Виж само едно мнение
  #18  
Стар 22nd January 2014, 18:27
Аватара на Jessy
Jessy Jessy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 14
По подразбиране

Значи от всичко прочетено разбрах,че пуф е голям любовник,и той не пита по разни форуми не той гледа изследвания и разни пози и т.н.Е аз да ти кажа като вярваш толкова на всички тези изследвания вземи купи всичко от WS teleshop/a и там нали всичко е доказано с изследвания,първо казваш,че бил много сериозен проблем после не била сериозна темата и поясних,че ако бях написал,че се чустват супер,невероятно щеше да изглежда нали леко казано като хвалба,ама явно трябва да пояснявам за по така умничките,а колкото до това дали един мъж ще тръгне да се хвали и че няма такова животно,повярвай ми има,ако сега ти предпочиташ да се хвалиш отколкото други да те хвалят е друг въпрос,а иначе си прав да ще седна да говоря с нея и абракадабра проблема изчезва и ще свършвам вече по бързо,верно като си мислиш,че темата не е сериозна седи си в Google пазари от доказаните продукти на Ws teleshop/a и не пиши като нямаш да кажеш нещо умно.
Ако искаш да избиваш комплекси не е тук мястото има си изследвания и тем подобни там ще ти помогнат!!
Отговори с цитат