Виж само едно мнение
  #46  
Стар 29th July 2009, 19:50
Аватара на morska_valna
morska_valna morska_valna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 147
По подразбиране

И аз като ViRT се оперирах на 20 юли сутринта. Операцията мина страхотно, суперско направо , благодарение на екипа на болницата и на доктора, разбира се.
След като ме събудиха от упойката, се чувствах невероятно и исках да си ходя (с изключение на това, че ме болеше задникът - разсмях сестрите, защото те очакваха да кажа, че ме боли главата или носа). Не се чувствах жадна, нито гладна. Казаха ми обаче, че е добре да пия течности и си изпих една бутилка. На втория ден ми махнаха тампоните - не болеше изобщо, и ме изписаха. Вкъщи си правих промивки и слагах Ринолекс така, че отпушването на носа го постигнах за минимално кратък срок. Забравих да кажа, че цялото ми лице беше в синини. Към днешна дата вече ги няма !
Днес (9 дни след операцията) ходих да ми сменят металната пластина и лепенките. Видях се за малко в огледалото - резултатът е добър, но интересното е, че някак си не се възприех. Трябва да свиквам постепенно. Докторът каза (както на всички им казват), че носът е отекъл и ще има да спада. Дано да е така :P.
__________________
Любовта всичко премълчава, на всичко хваща вяра, на всичко се надява, всичко търпи.
Отговори с цитат