Виж само едно мнение
  #2181  
Стар 29th July 2015, 14:25
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

нямам много време да пиша тия дни, защото нямам интернет, но до края на седмицата съм на линия. Тия които ми писаха на лични ще им пратя снимки до неделя, нямам време да им отговарям сега и снимки не мога да пратя че съм от зала. Аз съм доволен като цяло, изправен е вече, не клони на дясно, дясната страна е много по стабилна и носа като цяло, преди направо ми бяха залепнали двете страни и говорих ,,носово,, Направо не ми се разбираше думите с повече ,,н,, или ,,м,, Беше ужас, сега е много по-добре. Носа е симетричен и малко по-голям (както го исках) като днес вече е 10 дни без лонгета и значително спадна големината и се изправя. Ако след свалянето на лонгетата бях доволен на 70 процента от външния вид вече са към 85 и се подобрява. Не е 100 процентова точност от двете страни, но минаха едва 2 седмици от операцията, ако се вгледаш виждаш малка неточност,но мисля това е от лонгетата която ми опираше от едната страна малко по-силно и е малко по-вдлъбната. На външен вид е бомба. Вътре също е много по-добре. Притеснява ме само горната част на носа отвътре която е все още силно подута и твърда, все още и конците стоят, но щели да паднат от самосебеси. Дишам по-добре след операцията, единствено ме приъеснява дали ще спадне от горната страна вътре, доста е твърд като го пипам, не се сещам как беше предния път. Защото е доста подут и двете страни са стиснати една до друга. До месец положението ще е друго. Като цяло се възстанових много бързо, никакви проблеми след упойката, дори кръв почти не ми тека. Страхотно отношение и в болницата, може да ги похваля. До 2 седмици ще мога да дам по-точна оценка, защото на мен ми е все пак трета ринопластика, възстановяването става значително по-бавно. Но дори да остане в това положение по лично мнение операцията ми минава за успешна, положението ми преди това беше плачевно. Не знам дали щеше да се справи по-добре Илхан, може и за добро да се объркаха нещата при него. Благодарности на едно момиче от тук която ме нави, тя си знае

Последно редактирано от yoube : 30th July 2015 на 12:52
Отговори с цитат