Виж само едно мнение
  #2200  
Стар 30th September 2015, 22:26
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Maria -Maria Виж мнението
Не сте се увлякли изобщо ,Сурита ,напротив ,много полезна информация! Иначе няма начин да разбера каквото и да било, ако някой минал по този път не ми го каже ! БЛАГОДАРЯ! Значи разбрах,че след операцията 3 пъти ще се ходи до болницата...и ,че ще се спи в седнало положение ...е ,това последното няма да е лесно и то толкова дълго време ...Друго исках да попитам, според Вас ще мога ли да се оправя сама или ще трябва да си взимам придружител с мен, в смисъл човек в състояние ли е да се обслужва и да се справя с ежедневно необходимите неща ,да си напазарува примерно ,да става ,да си ходи насам -натам.Аз съм ходила на екскурзия до Истанбул,но все пак си е непознато място,не зная дали ще успея да се оправям с градския транспорт и таксита, там не говорят доколкото разбрах много английски.. Благодаря отново!
Разбирасе,че ще можеш да се обслужваш сама.Това е единствена пластична операция при която няма болка.Просто трябва да си пазиш нослето,и да не вдигаш прекалено тежко.Колкото до компанията ,можеш да си вземеш да не ти е скучно все пак са си 2 седмици.Доктора говори перфектно английски,колкото до хората в Истанбул и те повечето особедно младите говорят.
Отговори с цитат