Виж само едно мнение
  #3091  
Стар 11th January 2018, 23:34
Maria -Maria Maria -Maria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте, отдавна не съм писала тук , но често хвърлям по поглед какво се случва в този сайт , защото благодарение на него си направих ринопластика при др Илхан- за мен възможно най- добрия лекар ( според мен *, не ангажирам никой с моето мнение , но се чувствам длъжна да го споделя, защото това е най - малкото , с което мога да се отблагодаря на човека, който толкова ми помогна ) . Не зная този път с какво да започна..написала съм всичко в детайли още след самата операция , но видях поста на Chocolate и реших да изразя позиция този път , защото тези неща са наистина абсурдни. И не за пръв път чета , че има хора , които говорят измислисици и абсолютни глупости по адрес на този невероятен професионалист , честно казано винаги съм мислила , че на такива хора не трябва да се обръща внимание, но явно не е така , защото явно хората , които в момента проучват и търсят лекар са склонни да вярват , то е разбираемо .Значи , казвам го отново И преди съм го написала др Илхан е невероятен доктор и професионалист, бях на 100% доволна от всичко и нямаше дори и едно нещо от което да се оплача или притесня по време на престоя си . Не мисля , че има смисъл да повтарям и обяснявам едни и същи неща, написала съм в предни постове всичко , който желае би могъл да прочете. Снимки до сега не съм пробвала да качвам , тази вечер просто наистина се възмутих от прочетеното и реших да кача , намерих как става , качих един файл , но ми излиза , че е прекалено голям , за да бъде качен , който желае мога да му пратя на лични или по Вайбър. Най- вече исках да пусна снимки на болницата , това за болницата , че се разхождали плъхове супер ме възмути. ....Не честно , наистина не зная ние българите що за варварско и просто племе сме * наистина съжалявам , че го казвам , но това е истината..аз не знам този лекар след като има пациенти от цял свят , дали с някоя друга народност му се е налагало да вижда и слуша подобни простотий и глупости, просто наистина си мисля , че няма други но толкова ниско ниво като нашето. Наистина Ви моля най - учтиво ! Престанете да се излагате и да излагате и нас другите, на които ни пише в паспортите, че сме българи! Срам ме е , че съм родена в България , грозно е , но е самата истина. ...
Отговори с цитат