Виж само едно мнение
  #3092  
Стар 11th January 2018, 23:47
Maria -Maria Maria -Maria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 18
По подразбиране

И разберете едно нещо един път завинаги - никой пластичен хирург не е " Вълшебникът от Оз" или Феята от Пепеляшка, да завърти наляво - надясно вълшебната пръчица и от нищо да стане нещо!!! Хора , разберете , че в реалния живот грозната тиква не става ей така и хоп красива златна каляска, разберете го! Не си мислете, че като отидете там и ще излезете с нос като на Клаудия Шефер или ще станете като Джиджи Хадид...не става така .Носът , който ще ви се получи зависи мнооого от този, с който сте отишли при хирурга. Имайте реалистични очаквания , за не стават разочарования след това. Аз лично като си зная с какъв грозен нос отидох изобщо не си и позволих да давам съвети и акъл на доктора какво да ми прави и как да го прави. Аз бях сигурна , че ще направи възможно най - доброто , което може да се направи от този грозен нос , който ми е дала природата. Това е. Извинявам се , ако съм обидила някой , но за мен това е истината , а тази вечер наистина се възмутих от това , което прочетох в този форум .
Отговори с цитат