Виж само едно мнение
  #3096  
Стар 12th January 2018, 02:35
sunflower21 sunflower21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 13
По подразбиране

Chocolate9, съмненията, че ме е оперирал негов стажант не ги изказвам аз, а други хора като видят резултата. Съответно това започна да ме обърква.

Относно факта, че чух да се разхожда плъх във вентилационната тръба мога да се закълна. Моята съвест е чиста. Ако трябва бих се подложила и на детектора на лъжата. Това че е болница не означава, че не може да попаднат животни в тръбите. Никога обаче не съм твърдяла, че съм видяла да се разхожда вътре в стаята или в коридора.

Тези истории не са се взели изведнъж. Не бях ти споменавала за тези неща, както за абокатите в операционната и липсата на ръкавици у сестрите, защото тогава не съм навлизала в подробности и защото коментирахме резултата, а не тези неща по престоя ми там. Това не означава, че мои близки не са знаели още тогава за тях.

Ако има запис от операционната от самото ми влизане в нея ще се види колко абоката ми бяха сложени и колко време се суетяха сестрите с това докато се тресях от студ. Това е много травмиращо за човек, който е влязъл на операция.

Вече напълно разбирам хората, които не желаят да споделят снимки и впечатления след операцията си, когато нещата не са се развили особено добре за тях. Започва се с коментари и подигравки, стават и развалени телефони. Така че от тук нататък нито снимки ще изпращам на някого, нито ще коментирам. Всеки да си преценява и да си поема рисковете.

Последно редактирано от sunflower21 : 12th January 2018 на 02:38
Отговори с цитат