Виж само едно мнение
  #56  
Стар 22nd July 2006, 02:03
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Azumi - " Не искам да фигурира с лошо името на човека който ми помогна,не за да спестя нещо на Др Веселин Динев.Ако някой се интересува нека ми пише на лс. "

Момичета , защо правите тази грешка , точно тези имена трябва да знаем в този форум , а не да ги научаваме тайно на лични . Просто не ви разбирам . Величаем лекарите си от една операция , защото нямаме усложнения , а това трябва да е нормална операция за тях . Когато се наложи да търсим истинския специалист , него го забулвате в една излишна тайнственост . Не е ли точно той за благодарност и известност ? Защо точно тогава трябва да идва срамът и неудобството , че го споменаваме ? И кой трябва да бъде споменаван ? Грешката - за да бъде оплюта , за - доброто - няма значение .

Дано на по-малко от нас се случва след операция да търсим следващия добър хирург.

П.П. Извинявам се на всички от форума , че всяко мое сериозно мнение изглежда рязко и грубо . Не го правя преднамерено - написано така излиза , не това е целта ми . " Хванете " само мисълта ми , това е важното .
Отговори с цитат