Виж само едно мнение
  #58  
Стар 22nd July 2006, 09:05
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Много интересен случай , но съжаление става дума за патило. Нослето вече ти е много добре - сладко и удължено , но от първите снимки си помислих , че си била преди операция и това е трябвало да корегират . Естествено намалявали , за да се стигне до този ефект, но наистина е трябвало да се продължи , а не да се остави в това естетическо състояние .
И за снимките съм шокирана . Хирурзите си ги правят сами , поне където аз съм била , защото в някои области са необходими определен ъгъл и височина на снимане и др.фактори, при които първоначалната картина е най- реална и върху която се мисли начина на корекция .
За съжаление големия извод е , и то към новите момичета , влизащи в форума - преценете си имате ли наистина нужда от операция и бъдете винаги с мисълта , че вече сте обвръзани с пластичната хирургия . Ще имате ли финансонсова възможност за втора операция , дори и след години / знаете , че този фактор за съжаление се мени / . Питайте за рисковете -следоперативни , но и по-нататъшни , питайте докъде стига отговорността на хирурга . Ако наистина е съвестен като човек и добър като специалист , ще ви отговори . По това се разбира има ли смисъл да бъдете при него или не .
Приятна събота и неделя - без лоши мисли .
Отговори с цитат