Виж само едно мнение
  #59  
Стар 22nd July 2006, 10:17
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

направо не знам от къде да започна...просто съм шокирана, изненадана и объркана...първо искам да кажа,че много се радвам за новото ти,хубаво носле! наистина на първите снимки изглежда все едно преди операцията, не мога да повярвам че д-р динев е направил нещо такова! ти пишеш,че операцията ти е струвала 620ЕU, което ми се стори доста странно понеже досега не съм чувала за толкова ниска цена искана от динев...
при мен прецедурата до сега беше много различна от това,което ти описа.
снимките ще бъдат направени в деня на операцията,ходих на изследвания вчера, още от началото разговарях с динев,анестезиоложката и собственичката на клиниката, освен това ми казаха какво трябва да пия преди операцията и какво ще стане след това. теб не те ли оставиха 24 часа в клиниката??? а и как така сестрата и другия хирург са ти променяли цената?? на мен динев ми каза,че той за цени не може да ми каже, и че трябва да отида при собственичката на клиниката за тази страна на нещата...
всички които са се оперирали при д-р динев, моля ви кажете как е протекла процедурата при вас, за да знаят тези които искат да се оперират при него дали Азуми е била единичен случай, или така постъпва винаги!
още веднъж искам да кажа, че искренно се радвама,че сега имаш носле което харесваш!
Отговори с цитат