Виж само едно мнение
  #499  
Стар 27th September 2011, 19:53
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariq78 Виж мнението
Циците обаче са ужасни! Два камъка, които започват от ключицата
Освен това имам бодежи в едната. Усещам имплантите доста ясно, сякаш съм със свръх стегнат сутиен, наблъскан с банели

Циците ще бъдат като 2 камъка поне около 30-40 дни (и след тези 40 дни няма като с магическа пръчка да омекнат, поне 3 месеца ще са необходими преди да започнеш да ги чувстваш като свои). След това постепенно ще започнат да се отпускат. Ефектът на свръх стегнатия сутиен идва от притискането на импланта от гръдния мускул и мускулът контрахира. За високото позициониране на имплантите може да има различни причини, това което със сигурност аз знам е, че височината на "джоба", където ще бъде импланта трябва да е съобразен с първоначалното разположение на ареолите, за да не хвръкнат зърната ти на врата или пък обратното - ако имплантът е по-високо да гледат надолу (пак в зависимост от това къде са били преди операцията).

Ластичната лента има и функцията да помогне за спадане на отоците (не толкова за смъкването на имплантите на долу). Ако все още не си купила лента, а ти е препоръчано да носиш такава бягай и купувай една!
Отговори с цитат