Виж само едно мнение
  #899  
Стар 27th October 2013, 19:48
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Слушай какво, оказва се, че моите приказки ако за теб са празни за други хора не са. Това, че за теб аз пиша глупости , други хора намират за полезни. Тук не си само ти и не си ти най-важната. За много хора тук моите думи са важни, а щом за теб са глупави просто не ми отговаряй и си пази мнението за себе си. Всички сме различни и аз приемам всички такива каквито са, а ти просто напълно умишлено обръщаш и преиначаваш думите ми и постоянно си противоречиш само и само да се заяждаш, защото съм сигурна че не си толкова безбожно тъпа. Живея в свободен свят и съм свободна да давам мнението си и то определено без да обиждам и да се заяждам. Как па само с тебе тука не мога да се разбера. На мен също ми е писнало от такива неудовлетворени киселици като тебе , ама не ги заяждам постоянно. Ай довиждане, че ми писна да се оспамва постоянно заради тебе всяка важна тема.
Предлагам да на правим тема НЕДОВОЛНИ ОТ ИЛЬО СТОЯНОВ , и тогава пак да си говорим , не твърдя че не е правил грешки в началото но се съмнявам да има недоволна от цицте си негови клиентки в последните години , за мен той е най , най и никой не може да ме обеди в обратното , виждала съм цици и на др. доктори УЖАСНИИИИИ , просто ИЛЛЬО си е най добрия в циците и хич не приемам др мнения по въпроса .... леличките дет са сексуално незадоволени и в климактериум да се абят на друго място ...

Последно редактирано от tyning : 27th October 2013 на 19:51
Отговори с цитат