Виж само едно мнение
  #8  
Стар 25th January 2012, 14:26
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Страх ме е да застана плътно зад избора си, що се касае до хирург. Нямам пълно доверие на никой. И най-"големите" имат издънки, и най-некадърните имат страхотни резултати. От нас се очаква да изберем този, с най-малък процент издунки.. И от там нататък всичко е Божа работа...
Ако мацката изчезне, и не се обоснове, аз лично го приемам за спам. Предстои ми втора операция при Стоянов и последното, от което имам нужда е червея на съмнението. Има и момичета, които са съвсем прясни от него и те нямат нужда от драми и притеснения в момента.
Ако докаже, че наистина е некадърно оперирана и доктора не заема никаква адекватна позиция по случилото се, аз ще съм първата, която ще го заклейми! Ако ли не, го игнорирам този пост.

Винаги, когато не съ била доволна от нечия работа, доказвам снимков материал, и оставям другите сами да преценят имам ли право. Понякога съм имала, понякога не.
Да и аз се дразня така, появява се някой за минути с негативно мнение и след това дим да го няма. Е какъв извод да си направим тогава....Да седим да треперим от страх. Да няма хирург даващ 100% гаранция за успешна операция. За момента съм доволна, но все още ми е много рано и се надявам да нямам проблеми. Иначе ще си напиша всичко тук и нищо няма да скрия.Както съм отбелязабла поста на Нелс, не мога да застана плътно зад избора си на хирург и нямам 100% доверие на никого. За това и ме хвана страхова невроза в един момент и имам хиляди притеснения ако нещо ме подпре или наболи.

Последно редактирано от Шоки : 25th January 2012 на 14:51
Отговори с цитат