Виж само едно мнение
  #10  
Стар 14th June 2007, 12:07
ANTIGONA ANTIGONA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 24
По подразбиране

[quote="bimbi"]чак пък най-ценното... все още не съм чула дете да е умряло щото не е кърмено. и тва за имунитета са глупости, примери около мен колкото искаш.
в крайна сметка всеки да си отглежда детето както си реши, а не да дава оценки на останалите дали са добри/лоши родители.[/quo


бимби нещо бъркаш ми се струва относно имунитета че било пълна глупост тва е научно доказано (абе изобщо е излишно да го коментирам) като факт,достатъчно че природата си знае работата и не случайно ни е създала така.То в случая твърдиш че няма разлика между изкуственото адаптирано мляко и естественото кърмене??!!не искам да кажа че ще умре ако не е кърмено детето,има много случаи на възпрепятствани майки,които за съжаление нямят възможността,било заради ранен мастит,липса на мляко и т.н...да кърмят,въпросът е друг:ДАЛИ ЗАРАДИ СУЕТАТА СИ ЩЕ ОТКАЖЕШ ДА КЪРМЕШ ДЕТЕТО СИ.А не дали изобщо си можел ил ине можел да го кърмеш...Бюстът или здравословното захранване,тва е дилемата която излагам.Не искам да оставам неразбрана.
__________________
Понасяй с достойнство онова,което не можеш да промениш! Сенека
Отговори с цитат