Виж само едно мнение
  #216  
Стар 8th December 2009, 09:49
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ох, Апо, желанието ми да отслабна бързо и да си върна старата форма е много силно. Това ми е зора, дори не толкова "неприятността" на кърменето. Навсякъде чета, че НВД не е добре за кърмачики, а аз си се храня така и не мога да се пречупя. Сега само на закуска приемам въглехидрат и то, з'то така или иначе дебелея. С предишното кърмене, като много бързо ми намаля кърмата, а аз естествно не исках да правя каквото и да било да я стимулирам - само чаках да спре. Беше един вторник, 5-ти декември Направих 1 седмица на плод и чай (таква ми беше идеята ) и хора, които не ме бяха виждали 3-4 дни, направо не можаха да ме познаят. Стопих се буквално за дни. Естествено не препоръчвам това на никой, може и хромонално да съм се сринала, но бях много доволна от бързия резултат
Такива "драстични" мерки не стават при кърмене - отделят се токсини.

При всички жени е различно, но аз съм на мнение, че докато се кърми, се сваля до едни килограми и не се мърда от тях. Организмът хормонално си стои в полу-бременно състояние. Може би при дългото кърмене се "оправят" нещата, но аз хич не искам да чакам

Леле, това ако го напиша в бг-мама, тотално ще ме заклеймят :P
Отговори с цитат