Виж само едно мнение
  #20  
Стар 13th January 2021, 18:46
Xyrem Xyrem не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2020
Мнения: 4
По подразбиране

Минаха, почти 2 месеца от касапщината на това откачено същество, имащо наглостта да се нарича лекар.Не мога да кажа,че имам кой знае какво подобрение,ако изобщо имам някакво.Посетих го, и той се държа нагло и арогантно,не допусна родителите ми да присъстват нищо,че бяха пропътували 500км заради тая среща,за да видят кой е осакатил сина им.Надрънка куп, глупости,като че ли идвам от гората и нямам представа от нищо, оправдаваше се с абсурдни аргументи, и дори не си направи,труда да ме прегледа.Обесняваше как видиш било рано още,и колко нетърпелив съм бил.Пълни глупости,от предната операция Зе 5 дни, вече нямах проблеми или неприятни симптоми,а сега все още кървя дори.Но най най страшното е ,че си направих 2 томографии и риноскопии,и резултатите са потресаващи.Изродът ми е ампутирал средните конхи изцяло.Това наистина граничи с лудостта и абсурда.Станах ,член на три групи за взаимопомощ,на хора пострадали от подобни операции,там са хиляди пострадали и въпреки това , скоро жертва на подобна изродия не е имало.Неговото обяснение беше,че били мн големи.Пълни лъжи,от предната операция бяха редуцирани на максимално възможно най ниския обем.Епикризата също беше натъпкана с лъжи.Имахме уговорка само да сложи пластини и да почисти.Нр сме обсъждали други процедури и аз не съм давал съгласието си за нищо друго.Дори операция не трябваше да прави.,той си е позволил да стигне до най голямата крайност без нищо да налага нуждата за такова действие.Единсвен мотив може да са само парите по пътеката.Този ненормалния не е за бяла престилка, а за раирана пижама.Доживот трябва да гние в затвора!Психар и убиец!

Последно редактирано от Xyrem : 13th January 2021 на 19:05
Отговори с цитат