Виж само едно мнение
  #304  
Стар 10th November 2010, 13:16
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariq78
Много Ви благодаря за отговорите.
Вече си виждам върха, махнаха ми кончетата отдолу.
Как ли ще е като махнат шината?
И защо ми се струва от едната страна, че е леко вдлъбнато и имам и синина, която избледнява? Знам, че му предстои да се намества и т.н, но ми предстоят много социални ангажименти, а никой от познатите ми все още не знае за интервенцията. Дали ще забележат, при вас как беше?
За съжаление на повечето въпроси никой няма да може да ти даде точен отговор, защото на всеки тялото му се справя за различно време с отоците и синините. Това, че от едната страна е леко вдлъбнато далеч не значи, че е крив. В повечето случаи значи, че там отокът спада по-бързо. Ще ти се променя носът за месеци напред. Не случайно се казва, че ще е окончателен за около година, при някои дори отнема повече време.

Аз вече повече от три месеца си стоя с отоци, а синините ми изчезнаха напълно чак на края на първия месец, т.е. за 4 седмици. И аз си мислех, че е бавно въстановяването, ама чак толкова бавно не си го представях. Но всичо зависи от това какво да ти правили. Ако са чупили кост, ще си много по-синя и по-отекла отколкото, ако не са.

За това дали приятелите ти ще забележат, мисля, че да. Повечето от тях със сигурност ще видят, че има промяна, макар и да не могат да разберат в какво се състои тя. Тук всичко зависи какво си променяла в носа си, ако корекцията е била дребна, ще забележат много малко хора. Ако обаче си рязала някакъв клюн, всички ще забележат, защото лицето ти ще е доста по-различно - чертите ти ще са по-меки, усмивката ти ще е друга, да не говорим за профил и полупрофил.
Отговори с цитат